UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy kierowca Skody to jakiś przedstawiciel handlowy ? Jeżdżą wpatrzeni w tablety i takie mogą być efekty.
Czy kierowca Skody to jakiś przedstawiciel handlowy ? Jeżdżą wpatrzeni w tablety i takie mogą być efekty.