42
04.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Takiego to nie do więzienia tylko do ciężkich robót bez wody i jedzenia a po robocie jeszcze potraktować w ten sam sposób co on potraktował zwierzę i tak codziennie.
Lukas2 (2019.07.06)

info

1  
  1
@tylkowpis - Sądowe wyroki a do tego sprawiedliwe to należą teraz jak i przed laty do rzadkości. Nie mamy teraz sędziów na wysokim poziomie i za dużo powiązań i układów a sprawiedliwe orzekanie spychane jest na dalszy plan. Miejmy nadzieję, żeby nie było jeszcze gorzej !!!
(2019.07.06)
Przecież to naziści właśnie wymyślili prawa zwierząt. Hitler był ich orędownikiem i wegetarianinem, a niemiecki zbrodniarz i morderca Polaków i Żydów w Bydgoszczy Herman Stolting po wojnie napisał książę, która stała się biblią niemieckich obrońców praw zwierząt. Był też prezesem Niemieckiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt. I miał Kancelarię adwokacką broniącą np Adolfa Eichmanna i praw zwierząt.
(2019.07.06)
Jakby nie miały dostępu do wody, to by zdechły z odwodnienia. Czyli jak widać mają.
(2019.07.06)
Prawdę napisał. Te całe prawa zwierząt to już się robi śmieszne, zaraz będą nakazywać, że mają mieć klimę w budzie i chodzić do Groomera raz w tygodniu, bo jak nie, to cię zamkną.
(2019.07.06)
naziści wymyslili prawa zwierząt, skąd to wyssałes ? Hitler lubił zwierzeta i dzieci na filmikach propagandowych, nie jadł mięsa bo mu lekarz dla zdrowia tak zalecił, reszty bzdur wyssanych z brudnych paluchów nawet mi się sprawdzac nie chce
(2019.07.06)
To sama prawda, a nie bzdury, przeczytaj sobie kto to był Stolting. Hitler popierał prawa zwierząt i miał swoje psy. Sukę Blondie. Po dojściu do władzy Hitlerowcy jako 1 na świecie wprowadzili system prawnej ochrony zwierząt i stawiali je ponad Żydów. A Hitler osobiście powiedział, że położy kres okrucieństwu wobec zwierząt. niedługo może być tak samo, że ludzie będą mieć mniej praw od zwierząt.
(2019.07.06)
Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.
(2019.07.06)
A moze nie chce byc chłopak konfidentem frajerem idt. Tylko tacy dzwonią na policje . Osrańcy i nieudacznicy!
Jb was (2019.07.07)
Po tych kilku słowach ciśnie mi się na usta tylko jedno. Wydaje mi się że ten tekst pisał de..
Lubiący zwierzęta (2019.07.07)