A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Jeszcze chwila i będą ścigać za koty które wskoczyły pod koła" - dokładnie. to rozczulanie nad zwierzętami sięga absurdu. Po prostu trzeba być człowiekiem i tyle. Normalny człowiek nie dręczy zwierząt, ale tez nad nimi się nie rozczula (o jej, jej, jej). Tacy super milusi dla zwierząt, często są wilkami dla ludzi, to tak z życia.
Wkrótce ci "kochający zwierzęta" patrole na rowerkach, będą zgłaszać, jak pies w budzie 55 calowego TV z włączonym programem dla piesków nie będzie miał. Pieseczek bez telewizorka w budzie - skandal. na pal właściciela psa!
Gościu przeczytaj to co napisałeś a potem stuknij się w łepetynę !!!!!
" W elbląskiej jednostce też tacy są !!!! " - Jak najbardziej, nawet byłem podobną ofiarą jak ten gość z " Interwencji ". Oczywiście tacy mimo olbrzymiej bezczelności, kłamstw i fałszowania faktów dalej pracują. Dlatego też w tym kraju nic się nie zmienia, bo pracują tacy ludzie i czują się totalnie bezkarni. Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas na takich ludzi i będą stosownie ukarani. Tego zapewne oczekują obywatele jak i ja oczywiście też.
Policjanci to też ludzie więc biorąc pod uwagę tytuł należy z automatu uznać że też są okrutni?
"Gościu przeczytaj to co napisałeś a potem stuknij się w łepetynę !!!!!" - Znam, Gościu, takiego kogoś, kto do pisaka, "kochanie moje" mówi, "piesełku kochany", "śliczności moje". Natomiast do starej spracowanej, schorowanej matki mówi. .. ty stara su**. Więc nie pisz mi abym się pukał w głowę. Z wielbicielami zwierząt, jak z minami. .. zawsze ostrożnie.
No i znowu przeczytaj, co napisałeś i kolejny raz puknij się w łepetynę !!!
" Policjanci to też ludzie " - Oczywiście, tylko nie wszyscy!
To dobrze, że dożyliśmy czasów kiedy można być ułaskawionym przed sądowym wyrokiem?
On tą historię pewnie wymyślił chcąc zaistnieć