UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tylkowpis - Sądowe wyroki a do tego sprawiedliwe to należą teraz jak i przed laty do rzadkości. Nie mamy teraz sędziów na wysokim poziomie i za dużo powiązań i układów a sprawiedliwe orzekanie spychane jest na dalszy plan. Miejmy nadzieję, żeby nie było jeszcze gorzej !!!


Anuluj