Wybrany wątek opinii

@Kaskaa - Zgłoś na Policję, po co wyżalasz się na forum, brak ci odwagi, potrzebujesz wsparcia?
(2019.07.04)
A moze nie chce byc chłopak konfidentem frajerem idt. Tylko tacy dzwonią na policje . Osrańcy i nieudacznicy!
Jb was (2019.07.07)
Powrót do komentarzy