Wybrany wątek opinii
@Kaskaa - Zgłoś na Policję, po co wyżalasz się na forum, brak ci odwagi, potrzebujesz wsparcia?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
A moze nie chce byc chłopak konfidentem frajerem idt. Tylko tacy dzwonią na policje . Osrańcy i nieudacznicy!
Do moderacji
Odpowiedz
0
3