42
04.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuję aby portel umieścił na stałe w widocznym miejscu ważne numery w tym do ekopatrolu
(2019.07.07)

info

0  
  0
Napiszę krótko i zwięźle a mianowicie : nie lubisz zwierząt i chcesz je traktować źle, to po prostu zrezygnuj nie bierz czy nie kupuj jak masz go źle traktować Nie wypisuj również takich bzdur o klimatyzacji w budach o przesadzaniu, jeżeli chodzi o traktowanie. Zwierzę tak samo zasługuje na normalne ludzkie traktowani. Mam dwa pieski i sobie nie wyobrażam, żebym je źle traktował. Nie ma lepszych przyjaciół jak psy, zawsze dobro odpłacają dobrem.
(2019.07.08)

info

0  
  0