Wybrany wątek opinii
To dobrze, że dożyliśmy czasów kiedy można być ułaskawionym przed sądowym wyrokiem?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@tylkowpis - Sądowe wyroki a do tego sprawiedliwe to należą teraz jak i przed laty do rzadkości. Nie mamy teraz sędziów na wysokim poziomie i za dużo powiązań i układów a sprawiedliwe orzekanie spychane jest na dalszy plan. Miejmy nadzieję, żeby nie było jeszcze gorzej !!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0