Wybrany wątek opinii

To dobrze, że dożyliśmy czasów kiedy można być ułaskawionym przed sądowym wyrokiem?
tylkowpis (2019.07.05)
@tylkowpis - Sądowe wyroki a do tego sprawiedliwe to należą teraz jak i przed laty do rzadkości. Nie mamy teraz sędziów na wysokim poziomie i za dużo powiązań i układów a sprawiedliwe orzekanie spychane jest na dalszy plan. Miejmy nadzieję, żeby nie było jeszcze gorzej !!!
(2019.07.06)
Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.
(2019.07.06)
Powrót do komentarzy