UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@tylkowpis - Sądowe wyroki a do tego sprawiedliwe to należą teraz jak i przed laty do rzadkości. Nie mamy teraz sędziów na wysokim poziomie i za dużo powiązań i układów a sprawiedliwe orzekanie spychane jest na dalszy plan. Miejmy nadzieję, żeby nie było jeszcze gorzej !!!