UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.


Anuluj