UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.
Pewnie, że dobrze, bo od rozpoczęcia procesu do wyroku często to długie lata, więc lepiej od razu ułaskawić jak ktoś jest niewinny, a ciągają go po sądach.