UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wkrótce ci "kochający zwierzęta" patrole na rowerkach, będą zgłaszać, jak pies w budzie 55 calowego TV z włączonym programem dla piesków nie będzie miał. Pieseczek bez telewizorka w budzie - skandal. na pal właściciela psa!


Anuluj