Wybrany wątek opinii
rowerzystacyklista - to dlaczego tego nie zgłosiłeś / łaś na policję tylko teraz o tym piszesz? Właśnie takie bierne postawy powodują to, że biedne, bezbronne zwierzęta cierpią i są katowane. Trzeba reagować i zgłaszać na policję, animalsów czy straż miejską. A nie przechodzić / przejeżdżać biernie wobec cierpienia "naszych maluczkich".
Do moderacji
Odpowiedz
25
3
On tą historię pewnie wymyślił chcąc zaistnieć
Do moderacji
Odpowiedz
1
0