Wybrany wątek opinii

rowerzystacyklista - to dlaczego tego nie zgłosiłeś / łaś na policję tylko teraz o tym piszesz? Właśnie takie bierne postawy powodują to, że biedne, bezbronne zwierzęta cierpią i są katowane. Trzeba reagować i zgłaszać na policję, animalsów czy straż miejską. A nie przechodzić / przejeżdżać biernie wobec cierpienia "naszych maluczkich".
krytyk (2019.07.04)
On tą historię pewnie wymyślił chcąc zaistnieć
Z i e l a r z (2019.07.05)
Powrót do komentarzy