UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wkrótce ci "kochający zwierzęta" patrole na rowerkach, będą zgłaszać, jak pies w budzie 55 calowego TV z włączonym programem dla piesków nie będzie miał. Pieseczek bez telewizorka w budzie - skandal. na pal właściciela psa!