UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

" W elbląskiej jednostce też tacy są !!!! " - Jak najbardziej, nawet byłem podobną ofiarą jak ten gość z " Interwencji ". Oczywiście tacy mimo olbrzymiej bezczelności, kłamstw i fałszowania faktów dalej pracują. Dlatego też w tym kraju nic się nie zmienia, bo pracują tacy ludzie i czują się totalnie bezkarni. Miejmy nadzieję, że przyjdzie czas na takich ludzi i będą stosownie ukarani. Tego zapewne oczekują obywatele jak i ja oczywiście też.