42
04.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Kaskaa - Zgłoś na Policję, po co wyżalasz się na forum, brak ci odwagi, potrzebujesz wsparcia?
(2019.07.04)
Każda metoda dobra jak jest skuteczna !
(2019.07.04)

info

1  
  0
Ci policjanci z Interwencja Polsatu byli z olsztyńskiego.
(2019.07.04)

info

1  
  0
A jakże.
(2019.07.04)
Niestety ale tak się dzieje na wsiach.Proszę przejechać się gminą Markusy,Zwierzno itp.Co drugi pies na łańcuchu i nie wiadomo czy ma dostęp do wody.
Rolnik (2019.07.04)
Jeszcze chwila i będą ścigać za koty które wskoczyły pod koła.
(2019.07.04)
" Za każdym razem, kiedy Herman był świadkiem zabijania zwierząt, zawsze przychodziła mu do głowy ta sama myśl: w swoim zachowaniu w stosunku do stworzeń, wszyscy ludzie byli nazistami. Zadowolenie, z jakim człowiek może robić z innymi gatunkami, co tylko mu się podoba, ilustruje najskrajniejsze teorie rasistowskie, zasadę według której 'silniejszemu wszystko wolno'”. I. B. Singer
(2019.07.05)
DO rowerzystacyklista - widziałeś i nie zgłosiłeś telefonicznie? Myslisz, ze napisanie na forum ratuje Twoja dusze? Masz natychmiast to zglosic!
(2019.07.05)

info

3  
  3
@rowerzystacyklista - a Ty jestes przygłupi ? pojechales rowerkiem dalej zamiast zadzwonić i to zglosic i wogole się zainteresować? GRATULUJE!
(2019.07.05)
Ludzie ! Ludzie ! Nabić go na pal !
nico (2019.07.05)

info

0  
  2