A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Kaskaa - Zgłoś na Policję, po co wyżalasz się na forum, brak ci odwagi, potrzebujesz wsparcia?
Każda metoda dobra jak jest skuteczna !
Ci policjanci z Interwencja Polsatu byli z olsztyńskiego.
A jakże.
Niestety ale tak się dzieje na wsiach.Proszę przejechać się gminą Markusy,Zwierzno itp.Co drugi pies na łańcuchu i nie wiadomo czy ma dostęp do wody.
Jeszcze chwila i będą ścigać za koty które wskoczyły pod koła.
" Za każdym razem, kiedy Herman był świadkiem zabijania zwierząt, zawsze przychodziła mu do głowy ta sama myśl: w swoim zachowaniu w stosunku do stworzeń, wszyscy ludzie byli nazistami. Zadowolenie, z jakim człowiek może robić z innymi gatunkami, co tylko mu się podoba, ilustruje najskrajniejsze teorie rasistowskie, zasadę według której 'silniejszemu wszystko wolno'”. I. B. Singer
DO rowerzystacyklista - widziałeś i nie zgłosiłeś telefonicznie? Myslisz, ze napisanie na forum ratuje Twoja dusze? Masz natychmiast to zglosic!
@rowerzystacyklista - a Ty jestes przygłupi ? pojechales rowerkiem dalej zamiast zadzwonić i to zglosic i wogole się zainteresować? GRATULUJE!
Ludzie ! Ludzie ! Nabić go na pal !