48
02.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
kaliningrad był zatankowany po sam korek
maciejka22 (2019.07.02)
Człowiek się spieszył.. Z granicy do domu.. Żeby zarobić parę groszy.. Dorobić do marnych rent lub emerytur..wina tylko i wyłącznie celników.. Trzymają ludzi jak zwierzęta w tych kolejkach.. Nic nie pracują.. po 2 auta na godzinę.. Skandal.. Całe przejście powinno być monitorowane..praca celników to jest komedia.. Im się wydaje ze to ich prywatne przejście graniczne.. Szkoda człowieka..
Jan2 (2019.07.02)
Tylko drwiny i drwiny, polskie sku*****! Człowiek tragicznie zginął, rozumiesz jeden z drugim! Darujcie sobie!
Masz racje tylko jak brali łapówki to robili szybciej a tera strajk wloski taki życie za express trzeba płacić
Piłeś coś ?
Kiedy rozbudowa do drogi bezkolizyjnej 2×2? Szanowna redakcjo może dowiecie sie co w temacie?
Dość (2019.07.02)
dorobić, to sobie możesz u prywaciarza, a nie na granicy.
U prywaciarza to się możesz dorobić odcisków i garba
Kykyku (2019.07.02)

info

18  
  3
Jechał w kierunku Braniewa, wypadek za węzłem Frombork czyli od Elbląga.Skoro więc zjechał na lewy pas to jakim sposobem oberwał prosto w drzwi kierowcy a nie uderzył czołowo? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary tego wypadku
Ciekawski (2019.07.02)
@Ciekawski - zaczął wracać na swój pas i wystawił sie na strzał w bok