UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz racje tylko jak brali łapówki to robili szybciej a tera strajk wloski taki życie za express trzeba płacić
Masz racje tylko jak brali łapówki to robili szybciej a tera strajk wloski taki życie za express trzeba płacić