UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jechał w kierunku Braniewa, wypadek za węzłem Frombork czyli od Elbląga.Skoro więc zjechał na lewy pas to jakim sposobem oberwał prosto w drzwi kierowcy a nie uderzył czołowo? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary tego wypadku

Ciekawski