UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jechał w kierunku Braniewa, wypadek za węzłem Frombork czyli od Elbląga.Skoro więc zjechał na lewy pas to jakim sposobem oberwał prosto w drzwi kierowcy a nie uderzył czołowo? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary tego wypadku

Ciekawski

Anuluj