UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jechał w kierunku Braniewa, wypadek za węzłem Frombork czyli od Elbląga.Skoro więc zjechał na lewy pas to jakim sposobem oberwał prosto w drzwi kierowcy a nie uderzył czołowo? Wyrazy współczucia dla rodziny ofiary tego wypadku
Ciekawski