Wybrany wątek opinii
Człowiek się spieszył.. Z granicy do domu.. Żeby zarobić parę groszy.. Dorobić do marnych rent lub emerytur..wina tylko i wyłącznie celników.. Trzymają ludzi jak zwierzęta w tych kolejkach.. Nic nie pracują.. po 2 auta na godzinę.. Skandal.. Całe przejście powinno być monitorowane..praca celników to jest komedia.. Im się wydaje ze to ich prywatne przejście graniczne.. Szkoda człowieka..
Do moderacji
Odpowiedz
47
17
Masz racje tylko jak brali łapówki to robili szybciej a tera strajk wloski taki życie za express trzeba płacić
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Jan2 - Co ty wypisujesz? On właśnie po pracy jechał zatankować.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0