UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Człowiek się spieszył.. Z granicy do domu.. Żeby zarobić parę groszy.. Dorobić do marnych rent lub emerytur..wina tylko i wyłącznie celników.. Trzymają ludzi jak zwierzęta w tych kolejkach.. Nic nie pracują.. po 2 auta na godzinę.. Skandal.. Całe przejście powinno być monitorowane..praca celników to jest komedia.. Im się wydaje ze to ich prywatne przejście graniczne.. Szkoda człowieka..
Jan2