Tragiczny wypadek na S22

48
02.07.2019
Tragiczny wypadek na S22
(fot. Michał Skroboszewski)
Około godz. 16 na drodze S22 między węzłami Frombork i Braniewo, na wysokości miejscowości Wielkie Wierzno, doszło do tragicznego w skutkach zderzenia volkswagena passata i dacii. 43-letni mężczyzna kierujący passatem zginął na miejscu, dwóch rannych mężczyzn z dacii zostało przewiezionych do szpitala. Trasa S22 w miejscy wypadku jest zablokowana, policja kieruje objazdami przez okoliczne drogi. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet trzy godziny. Zobacz zdjęcia.
Jak udało nam się ustalić, 43-letni mężczyzna kierujący vw passatem jechał w kierunku Braniewa. Na wysokości Wielkiego Wierzna z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, co doprowadziło do zderzenia z dacią.
   Mężczyzna kierujący volkswagenem poniósł śmierć na miejscu. 61-letni kierowca i 52-letni pasażer dacii zostali zabrani do szpitala.
   Droga S22 między węzłami Frombork i Braniewo jest zablokowana dla ruchu. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, którzy ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku. Ruch prowadzony jest boczną drogą biegnącą wzdłuż trasy S22, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 20.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaka dacia??
Ciekawski (2019.07.02)
Ktoś zna przyczyny wypadku? Swoją drogą...po jakiego grzyba budować drogę o klasyfikacji "S" która ma tylko dwa pasy?! GDDKiA to już całkiem powariowało z tymi remontami typu "wyprostować zakręty". Cała trasa 22 powinna być 4 pasmowa...A odcinek Elbląg-Malbork to dramat! Ruch jak na siódemce, a tu dwa pasy, przez wsie, skrzyżowania, przejścia dla pieszych, etc. Ktoś z Was też ma takie same zdanie?
Gisc123 (2019.07.02)
@Ciekawski - Na pewno Ci podadzą wszelkie szczegóły, łącznie z numerami tablicy rejestracyjnej. .. Pomyśl, co piszesz!
(2019.07.02)
Duster
Nono (2019.07.02)
Mam takie zdanie i odpowiedź. Gdyby ta droga 22 zamiast Elbląg z Malborkiem laczyła Olsztyn dajmy na to z Barczewem czy Olsztynkiem albo tylko z jakąś plażą w lesie, dawno byłaby to bezkolizyjna, czteropasmowa droga szybkiego ruchu.
(2019.07.02)
Kierowca (nie pasażer) Passata zginął na miejscu. Łączymy się w bólu, szkoda ludzkiego życia :/.
(2019.07.02)
kiedy w polsce zabronią poruszać się złomami 3 świat a może d. j.
owo (2019.07.02)
Według mnie duster, siwa
Ason1 (2019.07.02)
Podali, że vw passat to czemu nie podali jaka dacia?? Pomyśl . . .
Ciekawski (2019.07.02)
najwięcej problemów na drodze=młokosy i paabbyy
owo (2019.07.02)

info

5  
  9