48
02.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe kto to....
Jolaaa (2019.07.02)
każdego celasa powinni monitorować i rozliczać ile aut odprawi na godzinę. Jak mniej niż 10- wysyłać do kolonii karnych na dalekim wschodzie.
(2019.07.02)

info

8  
  6
Człowieka szkoda. .. Cysterny nie. ..
(2019.07.02)

info

6  
  0
Noo proszę czytać ze zrozumieniem jechał do w kierunku Braniewa więc nie z granicy. Moim zdaniem wracał zmęczony z pracy z Elbląga. No i po co w taką tragedię wplątywać celników i granicę.
(2019.07.02)

info

10  
  3
To jest jednak dramat tego wojewodztwa i mieszkancow pozbawionych normalnej formy zarobku. .. Przyklad: znajoma stara sie o prace w administracji publicznej, konkurs etc: okazauje sie, ze stanowisko juz ma nowego pracownika a ludzi wzywaja i marnuja ich czas bo musza stworzyc pozory uczciwosci. .. i niech zadna biurwa nie zaprzeczy bo wiecie ze to fakt i prawda. .. Pociotki i rodzina. ..
yty (2019.07.02)
@yty - Administracja siÄ™ marzy
przyczyna wypadku byl prawdopodobnie ten szrot vieswagenowski. Kto dopuszcza takie wraki do ruchu?
yataman (2019.07.02)

info

3  
  13
Trole internetowe już żerują.
(2019.07.02)

info

11  
  0
Kiedy tylko wyłączą internet takim dzbanom, jak ty.
Prędzej prywaciarz dorobi się na Tobie a Ty dorobisz się garba.
Dassters (2019.07.02)