A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ciekawe kto to....
każdego celasa powinni monitorować i rozliczać ile aut odprawi na godzinę. Jak mniej niż 10- wysyłać do kolonii karnych na dalekim wschodzie.
Człowieka szkoda. .. Cysterny nie. ..
Noo proszę czytać ze zrozumieniem jechał do w kierunku Braniewa więc nie z granicy. Moim zdaniem wracał zmęczony z pracy z Elbląga. No i po co w taką tragedię wplątywać celników i granicę.
To jest jednak dramat tego wojewodztwa i mieszkancow pozbawionych normalnej formy zarobku. ..
Przyklad: znajoma stara sie o prace w administracji publicznej, konkurs etc: okazauje sie, ze stanowisko juz ma nowego pracownika a ludzi wzywaja i marnuja ich czas bo musza stworzyc pozory uczciwosci. ..
i niech zadna biurwa nie zaprzeczy bo wiecie ze to fakt i prawda. .. Pociotki i rodzina. ..
@yty - Administracja siÄ™ marzy
przyczyna wypadku byl prawdopodobnie ten szrot vieswagenowski. Kto dopuszcza takie wraki do ruchu?
Trole internetowe już żerują.
Kiedy tylko wyłączą internet takim dzbanom, jak ty.
Prędzej prywaciarz dorobi się na Tobie a Ty dorobisz się garba.