52
27.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie tyle samo, bo w różnych latch były różne powierzchnie drzew nasadzane proste. Poza tym od wielu lat lesistosć w Polsce rośnie, to i wycinka z lasów gospodarczych też.
(2019.06.27)
Super to będą mieli co wozić przekopem. Drewno.
(2019.06.27)
No ekolodzy zakłócili, bo nawpuszczali bobrów nawet tam, gdzie ich nigdy nie było. A kto opracował szepionke na wściekliznę? Może lepiej, żeby ludzie i zwierzęta dlasj od nich ginęły. Lepiej jak zrobili szczepionki i porem mysliwi regulują populację lisów. Niż jakby miały mieć tą wściekliznę i zarażać inne zwierzęta, ludzi i kitować zgodnie z naturą.
(2019.06.27)
@GGr - 3 gatunek to ma PIS, na mierzei jest doskonałe drewno.
(2019.06.27)
Pseudoekologom poodbierć dowody rejestracyjne aut, bo hałasują i zanieczyszczają środowisko.
Ekolog z powołania (2019.06.27)

info

1  
  0
Ludzie baranku bez tej przyrody i tak wyginą !!! Pakiet o tym !!!
(2019.06.27)
Pamiętaj o tym !!! ( Poprawka)
(2019.06.27)
Teoria - wpuszczanie światła. Praktyka - las wyrąbany do zera, zdewastowany, rozjeżdżony po kolana i to co zostało przyprawia o ból głowy. Nie widać zupełnie poszanowania dla lasu. Las po wycince jest podobno uprzątany - kolejna bujda, bo wycinka dawno poszła a bajzel został - porozwalane sterty gałęzi także na drogach, teren trudny do przejścia nawet pieszo. Skala wyrębu jest nieporównywalnie większa niż w poprzednich latach. Po wyrębie nie wracają przez kilka lat - no owszem, bo nie ma do czego! LAS RĄBIĄ SZYBKO, ROŚNIE WOLNO.
AgnieszkaEg (2019.06.28)
@AgnieszkaEg - Właśnie bajzel !!! W Polsce się tak dokładnie robi a mianowicie to, co się da spieniężyć i zużyć zabiera się a resztę " śmieci " ( gałęzie itp. ) niepotrzebne się zostawia, nie mówiąc już o zniszczonym terenie. Weźmy na przykład drzewa przydrożne jak wycinają to grube drewno zabierają a gałęzie wrzucane są do rowów melioracyjnych i tam latami zalegają i blokują czynności rowu do czego został zrobiony. Typowe dla Polski i chyba nigdzie nie zobaczycie podobnej metody jak robi się w naszym kraju. Ktoś, kto zacznie jakąś pracę powinien ją wykonać w sposób kompleksowy tzn. także posprzątać po sobie !!!!!
(2019.06.28)
Jakie doskonałe gościu? Żaden tartak nie chce brać tego drewna na deski, bo pociski i odłamki z II wojny w tych drzewach, niszczą traki. Pod koniec wojny ten teren był ostro ostrzeliwany i praktycznie we wszystkich starych drzewach są odłamki.
(2019.06.28)