UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No ekolodzy zakłócili, bo nawpuszczali bobrów nawet tam, gdzie ich nigdy nie było. A kto opracował szepionke na wściekliznę? Może lepiej, żeby ludzie i zwierzęta dlasj od nich ginęły. Lepiej jak zrobili szczepionki i porem mysliwi regulują populację lisów. Niż jakby miały mieć tą wściekliznę i zarażać inne zwierzęta, ludzi i kitować zgodnie z naturą.