UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No ekolodzy zakłócili, bo nawpuszczali bobrów nawet tam, gdzie ich nigdy nie było. A kto opracował szepionke na wściekliznę? Może lepiej, żeby ludzie i zwierzęta dlasj od nich ginęły. Lepiej jak zrobili szczepionki i porem mysliwi regulują populację lisów. Niż jakby miały mieć tą wściekliznę i zarażać inne zwierzęta, ludzi i kitować zgodnie z naturą.