Wybrany wątek opinii

Do kogo poszło drwno z Mierzei (tego niby przekopu)? Tak nagle, tak szybko i teraz cyt, cisza. Bo to tylko o to zdrowe dorodne drewno chodziło! Brak słów na to co się dzieje.
(2019.06.27)
Akurat drewno z mierzei to głównie 3 gatunek który jest prawie bezwartościowy, najwyżej na palety się nadaje. Nie pisz bzdur.
GGr (2019.06.27)
Jakie zdrowe te drewno? To najgorszej klasy D i poszło na papierówkę większość drzew to nasadzenia powojenne, krzywe, nie nadające się na deski i belki, a te co oclały wojnę mają w środku pełno odłamków i szrapneli po pociskach i nie nadają się na deski, tlko na opał. Drzewa w wieku ok 70 lat i młodsze.
(2019.06.27)
@GGr - 3 gatunek to ma PIS, na mierzei jest doskonałe drewno.
(2019.06.27)
Powrót do komentarzy