UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AgnieszkaEg - Właśnie bajzel !!! W Polsce się tak dokładnie robi a mianowicie to, co się da spieniężyć i zużyć zabiera się a resztę " śmieci " ( gałęzie itp. ) niepotrzebne się zostawia, nie mówiąc już o zniszczonym terenie. Weźmy na przykład drzewa przydrożne jak wycinają to grube drewno zabierają a gałęzie wrzucane są do rowów melioracyjnych i tam latami zalegają i blokują czynności rowu do czego został zrobiony. Typowe dla Polski i chyba nigdzie nie zobaczycie podobnej metody jak robi się w naszym kraju. Ktoś, kto zacznie jakąś pracę powinien ją wykonać w sposób kompleksowy tzn. także posprzątać po sobie !!!!!


Anuluj