UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No ekolodzy zakłócili, bo nawpuszczali bobrów nawet tam, gdzie ich nigdy nie było. A kto opracował szepionke na wściekliznę? Może lepiej, żeby ludzie i zwierzęta dlasj od nich ginęły. Lepiej jak zrobili szczepionki i porem mysliwi regulują populację lisów. Niż jakby miały mieć tą wściekliznę i zarażać inne zwierzęta, ludzi i kitować zgodnie z naturą.


Anuluj