UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No ekolodzy zakłócili, bo nawpuszczali bobrów nawet tam, gdzie ich nigdy nie było. A kto opracował szepionke na wściekliznę? Może lepiej, żeby ludzie i zwierzęta dlasj od nich ginęły. Lepiej jak zrobili szczepionki i porem mysliwi regulują populację lisów. Niż jakby miały mieć tą wściekliznę i zarażać inne zwierzęta, ludzi i kitować zgodnie z naturą.