A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@leśnyrowerzysta - Dobra zmiana woła o więcej. Posłom opozycji za żadne skarby do głowy nie przyjdzie interpelacja w sprawie ilości pozyskiwanego drzewa w latach 2015-19.To nie jest gospodarka tylko rabunkowa wycinka pod bieżące potrzeby umiłowanego rządu, który forsy szuka wszędzie, bo baza wyborcza woła o więcej. ..
@GłębokaMyśl - Założę się, że się mylisz !!!!! Rząd skupia się głównie na mafiach i złodziejach, bo tam jest najwięcej kasy do uzyskania, zresztą kasa należąca do nas wszystkich. Takiej propagandzie, o której piszesz to dziękujemy, podejrzewam, że mało kto i tak Ci uwierzy.