UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teoria - wpuszczanie światła. Praktyka - las wyrąbany do zera, zdewastowany, rozjeżdżony po kolana i to co zostało przyprawia o ból głowy. Nie widać zupełnie poszanowania dla lasu. Las po wycince jest podobno uprzątany - kolejna bujda, bo wycinka dawno poszła a bajzel został - porozwalane sterty gałęzi także na drogach, teren trudny do przejścia nawet pieszo. Skala wyrębu jest nieporównywalnie większa niż w poprzednich latach. Po wyrębie nie wracają przez kilka lat - no owszem, bo nie ma do czego! LAS RĄBIĄ SZYBKO, ROŚNIE WOLNO.

AgnieszkaEg

Anuluj