UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jakie doskonałe gościu? Żaden tartak nie chce brać tego drewna na deski, bo pociski i odłamki z II wojny w tych drzewach, niszczą traki. Pod koniec wojny ten teren był ostro ostrzeliwany i praktycznie we wszystkich starych drzewach są odłamki.