52
27.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Za czasów słusznie minionych, takich zielonych nawiedzonych (teraz opłacanych) szkodników, zamykało się w obozach reedukacyjnych i prostowało rozumki. Chwilami tęsknię za nimi:)
hd (2019.06.27)

info

3  
  0
Skoro to taka planowana i racjonalna wycinka, to w każdym roku powinno być mniej więcej tyle samo wycinane bo młode drzewa rosną co roku, dziwne, że akurat w ciągu ostatnich dwóch lat jest tyle drzew do wycinki, leśne drogi w okolicach Elbląga są zawalone stosami ściętych drzew, owszem w poprzednich latach wycinano, ale na pewno nie na tak masową skalę, widać było w lasach drzewa na składach. .. teraz widać wycięte drzewa przy każdej leśnej drodze, i jest ich dużo, bardzo dużo.
leśnyrowerzysta (2019.06.27)
Ot odezwał się znawca. Pewnie sam w gumiakach z widłami w gnoju stoi.
Rolni (2019.06.27)
@leśnyrowerzysta - prawdziwa władza z Torunia tego drewna duuuuużo jeszcze potrzebuje, wiec się nie dziw.
(2019.06.27)
W Krasnym Lesie od wielu tygodni przyjeżdżają tiry z kontenerami na załadunek drewna. Jak się spytałam kierowcy gdzie to drzewo wiezie to mi odpowiedział że na statek i do Chin. Czasami po kilka tirów w kolejce czeka na załadunek.
(2019.06.27)
Na spłatę 500+ kupili sobie głosy wyborcze od naiwnych za nasze pieniądze i lasy, fajnie. Naiwni: No ale nikt jeszcze nie dał, a pis dał. Powodzenia, oby tak dalej!
(2019.06.27)
W Szwecji nie ma ani jednego drzewa zaraz przy drodze a są ekologicznie.
Mietek22 (2019.06.27)
Wzajemnie
Edeczek (2019.06.27)
Może najpierw zacznijcie od siebie ? Psy- kupy na chodnikach, na trawie- po co sprzątać dodaję jeszcze pełne schroniska psów i kotów same się tam wzięły? Śmieci- po co do śmietnika lepiej wyrzucić obok, do rowu, DO LASU. Pety- pełno ich na trawnikach pod blokami- petunie. Wycinają drzewo- makabra- specjalnie ich nie wycinają i tłumaczyć się nikt nie musi. Lepiej czepiać się leśników i myśliwych, niech każdy zacznie od swojego podwórka czy tam jest ok. Oni wiedzą co robią i tłumaczyć się nikomu nie muszą.
żenua (2019.06.27)

info

4  
  0
@Mietek22 - Wchodzę na Street View w Google Earth, okolice Stockholmu, a tu drzewa przy samej jezdni. Ojejku w Szwecji! Tam nie ma drzew przy jezdniach, ale kłamstwo i można łatwo sprawdzić! kłamczuszku!
(2019.06.27)