UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na spłatę 500+ kupili sobie głosy wyborcze od naiwnych za nasze pieniądze i lasy, fajnie. Naiwni: No ale nikt jeszcze nie dał, a pis dał. Powodzenia, oby tak dalej!
Na spłatę 500+ kupili sobie głosy wyborcze od naiwnych za nasze pieniądze i lasy, fajnie. Naiwni: No ale nikt jeszcze nie dał, a pis dał. Powodzenia, oby tak dalej!