UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Skoro to taka planowana i racjonalna wycinka, to w każdym roku powinno być mniej więcej tyle samo wycinane bo młode drzewa rosną co roku, dziwne, że akurat w ciągu ostatnich dwóch lat jest tyle drzew do wycinki, leśne drogi w okolicach Elbląga są zawalone stosami ściętych drzew, owszem w poprzednich latach wycinano, ale na pewno nie na tak masową skalę, widać było w lasach drzewa na składach. .. teraz widać wycięte drzewa przy każdej leśnej drodze, i jest ich dużo, bardzo dużo.
leśnyrowerzysta