UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Krasnym Lesie od wielu tygodni przyjeżdżają tiry z kontenerami na załadunek drewna. Jak się spytałam kierowcy gdzie to drzewo wiezie to mi odpowiedział że na statek i do Chin. Czasami po kilka tirów w kolejce czeka na załadunek.