UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Może najpierw zacznijcie od siebie ? Psy- kupy na chodnikach, na trawie- po co sprzątać dodaję jeszcze pełne schroniska psów i kotów same się tam wzięły? Śmieci- po co do śmietnika lepiej wyrzucić obok, do rowu, DO LASU. Pety- pełno ich na trawnikach pod blokami- petunie. Wycinają drzewo- makabra- specjalnie ich nie wycinają i tłumaczyć się nikt nie musi. Lepiej czepiać się leśników i myśliwych, niech każdy zacznie od swojego podwórka czy tam jest ok. Oni wiedzą co robią i tłumaczyć się nikomu nie muszą.

żenua