UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Krasnym Lesie od wielu tygodni przyjeżdżają tiry z kontenerami na załadunek drewna. Jak się spytałam kierowcy gdzie to drzewo wiezie to mi odpowiedział że na statek i do Chin. Czasami po kilka tirów w kolejce czeka na załadunek.


Anuluj