UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Krasnym Lesie od wielu tygodni przyjeżdżają tiry z kontenerami na załadunek drewna. Jak się spytałam kierowcy gdzie to drzewo wiezie to mi odpowiedział że na statek i do Chin. Czasami po kilka tirów w kolejce czeka na załadunek.