Wybrany wątek opinii
Znowu krzyczy ci co gowno w życiu zrobili poza krzykiem i pisaniem bzdur. Ekolodzy do gnoju nie na Internet
Do moderacji
Odpowiedz
30
13
"Znowu krzyczy ci co gowno w życiu zrobili poza krzykiem i pisaniem bzdur. Ekolodzy do gnoju nie na Internet " - brawo ty oszołomie. A w 35 stopniowy upał już niedługo nie będziesz miał gdzie się schować.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Ot odezwał się znawca. Pewnie sam w gumiakach z widłami w gnoju stoi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2