A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak zawsze bezmózgie eko terroryści w natarciu
Ty, za to masz wielki mózg, ale niestety całkowicie wyłączony, bo na kolanach nie potrzebny. Cwaniaki na deficytowym teraz drewnie zarabiają krocie, a ty masz nakazane to usprawiedliwiać.
Okazuje się, że Lasy Państwowe wydały w Komorowie zgode na wycięcie dzrzew, ponieważ rzekomo stwarzały zagrożenie. Dziś osoba wnioskująca o wycinkę zakłada panele słoneczne na dachu - pozbyła się cienia i przy okazji lasu. Oto prawdziwa ekologia w wydaniu lasów Państwowych.
Kiedyś mawiano "w ch**a cięcie, też zajęcie". Matko, jak to tu pasuje :)
Jako czlowieka swiatly I oczytany bardzo dobrze wiesz,ze przygotowanie do inwestycji trwa dluzej niz sama inwestycja.Garbusiarz cyklista
@Zbyszek1 - Jasne, to teraz się nazywa. .. zbrojenie terenu :)
hymmm. .. .pokrętne to tłumaczenie. Trzeba wycinać las dbając o jego drzewostan i jakość. Należy wybijać zwierzynę leśną aby dbać o równowagę zwierzyny leśnej. A ile lat będą rosły te nowe drzewa? Ile gatunków jest zagrożonych a mimo to strzela się do nich. Zgroza i żenada.
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że zdecydowana większość wszystko by wyrżnęła i wybiła. Tylko kasa się dla was liczy. I nie macie pojęcia o ekologii !!!
"Znowu krzyczy ci co gowno w życiu zrobili poza krzykiem i pisaniem bzdur. Ekolodzy do gnoju nie na Internet " - brawo ty oszołomie. A w 35 stopniowy upał już niedługo nie będziesz miał gdzie się schować.
Jak zawsze bezmózgie eko terroryści w natarciu - mózgu to ty nie masz!!!!!