UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla kasy i stanowisk PO zrobi wszystko! A KWw to naprawdę szczyt hipokryzji i brak etyki! Kasa, sta owska to my celebryci z brakiem ogłady i kultury, ale jaki pan taki kram!
Dla kasy i stanowisk PO zrobi wszystko! A KWw to naprawdę szczyt hipokryzji i brak etyki! Kasa, sta owska to my celebryci z brakiem ogłady i kultury, ale jaki pan taki kram!