UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem Elbląga oraz władzy samorządowej, a zwłaszcza poziom radnych to problem, że brak jest u nas autorytetów, ludzi doświadczonych, wykształconych oraz uczciwych i sprawiedliwych i wszędzie widoczna koteria oraz lenistwo i obojętność około 50 000 wyborców, którzy nie biorą udziału w wyborach samorządowych, a potem albo są obojętni albo zawsze "przeciw". .. .. prawda?
Prorok_Igor