UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Maria Kasprzycka - Szanowna Pani nie między spółki bo to my mieszkańcy złożyliśmy się na te obrazy. .. .. szkoda tylko, że wówczas nikt nas nie pytał. .. .Ale może w innym temacie czy opłacało się utrzymywać pracownika sprzedającego bilety i jaki był koszt utrzymania jego oraz jaki był wpływ z biletów do muzeum?

Ciekawy