UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem Elbląga oraz władzy samorządowej, a zwłaszcza poziom radnych to problem, że brak jest u nas autorytetów, ludzi doświadczonych, wykształconych oraz uczciwych i sprawiedliwych i wszędzie widoczna koteria oraz lenistwo i obojętność około 50 000 wyborców, którzy nie biorą udziału w wyborach samorządowych, a potem albo są obojętni albo zawsze "przeciw". .. .. prawda?

Prorok_Igor

Anuluj