75
26.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
masz rację: najlepiej ogrodzić betonem swój dom, wstawić kraty w okna, spuścić ostre psy i oglądać telewizję, a jak sąsiad ma niepolskie nazwisko to go pogonić psami. A w razie kłopotów???
(2019.06.26)
@Zen - :) "parę razy" hehe
(2019.06.26)
zeby turystów zachęcić to trzeba jeszcze przejscie ucywilizować
beniuu (2019.06.26)

info

7  
  0
A ile cukierków można legalnie wywieźć z Rosji?
(2019.06.26)

info

3  
  0
@yuiy - Ta karteczka tłuku to ilość osób w aucie w ile wjeżdżasz na granicę w tyle ma wyjechać
Tłuk (2019.06.26)
jest to granica nie polski z rosją, tylko unii europejskiej z krajem trzecim. wymogi kontroli, norm i dokumentów nakazują procedury unijne.
(2019.06.26)

info

5  
  1
Akurat członkowie UE nie muszą nigdzie jeździć, żeby zobaczyć socjalizm - mają go na codzień i to w swojej skrajnej postaci.
(2019.06.26)
Wolę, jak to piszesz "socjalizm UE", niż polskie zacofanie i wszechobecną wiarę w zabobony, obrazki, cuda na kiju.
(2019.06.26)
Tak parę razy jak ktoś księdza poprosi to mu użyczy kościoła na pogrzeb np już tak było nie raz i ksiądz u nas nigdy nie odmówił popowi.
Zen (2019.06.26)
Żeby jasne było. Te wizy są dla turystów, a nie patologii pasożytniczej.
(2019.06.26)

info

7  
  1