UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. W sierpniu na pewno obwód odwiedzę. Dobrze, że w końcu bezproblemowo będzie można tam zawitać. A gadki szmatki hejterów mam gdzieś. Nie chcecie nie jedźcie, wolna wola.
Kkkkk1
I bardzo dobrze. W sierpniu na pewno obwód odwiedzę. Dobrze, że w końcu bezproblemowo będzie można tam zawitać. A gadki szmatki hejterów mam gdzieś. Nie chcecie nie jedźcie, wolna wola.
Kkkkk1