UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze. W sierpniu na pewno obwód odwiedzę. Dobrze, że w końcu bezproblemowo będzie można tam zawitać. A gadki szmatki hejterów mam gdzieś. Nie chcecie nie jedźcie, wolna wola.

Kkkkk1

Anuluj