Wybrany wątek opinii
To nasi celnicy się obraża będą musieli pracować lenie śmierdzące to dopiero będą kolejki
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
@Kierowca75 - bo tak będzie, zgadzam się.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Kierowca75 - śmierdzący leń i pasożyt, to tam jeździ.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5