Wybrany wątek opinii

To nasi celnicy się obraża będą musieli pracować lenie śmierdzące to dopiero będą kolejki
Kierowca75 (2019.06.26)
@Kierowca75 - bo tak będzie, zgadzam się.
(2019.06.26)
@Kierowca75 - śmierdzący leń i pasożyt, to tam jeździ.
(2019.06.26)
Powrót do komentarzy