UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj a w czym Putin pobił Polaków Panie Robercie? Przecież dla Polaków to będzie korzystne, bo będą mieć darmową wizę? Pewnie Władimir chce przyciągnąć turystów, bo gospodarka Rosji kuleje i nie może sobie ciągle pozwolić na sankcje odwetowe, bo gospodarka mu padnie, a przecież Rosja jest ponad 50 razy większa od Polski, ma wszytkie surowce w tym ropę i gaz, a jej PKB jest zaledwie 3 razy większe od polskiego. Jakby tym krajem zarządzali rozsądni ludzie to Rosja powinna być najbogatsza na świece, a tak nie jest. To o czymś świadczy.
Zen