UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a teraz rodzi się pytanie po co komu te wizy skoro cały ten obwód to bidna z nędza i nic tam ciekawego nie ma pócz obserwoania syfu i zacofania, to dla naukowców chyba wyjazdy i dla tych co się kontrabandą zajmują
sdsd