UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiemy wszyscy doskonale, że na wschodzie czy na zachodzie przyjaciół nie mamy, zresztą tak było i jest od setek lat. Lepiej sami postarajmy się, aby nie szukać żadnych przyjaciół tylko liczyć na siebie samych.


Anuluj