UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brawo Władimir !!! Nareszcie utrzemy nos Błaszczakowi !!!Nasi celnicy nic nie muszą sprawdzać. Towarzysze rosyjscy będą mieli więcej roboty, ale sobie poradzą. Wiza elektroniczna, paszport rzut oka na zdjęcie i wio w Kaliningdskuju obłaść. Bohdan nastawiaj już zacier na Twoje wspaniałe napoje " energetyczne " !!! Wracamy do normalności ! Widzicie ! Przekop dostaje już w d. .. pę. Europa bedzie walic tlumnie, aby zobaczyć socjalizm w naturze. A jak Władimir wybuduje mariny, hotele i knajpy w Bałtijsku i Kaliningradzie to do Elblaga przekopem przepłynie raz Jarosław z Błaszczakiem i to bedzie na tyle. ..