UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a teraz rodzi się pytanie po co komu te wizy skoro cały ten obwód to bidna z nędza i nic tam ciekawego nie ma pócz obserwoania syfu i zacofania, to dla naukowców chyba wyjazdy i dla tych co się kontrabandą zajmują

sdsd